Zážitek pro celou rodinu

BRuNO family park

BRuNO family park je moderní brněnský zábavní park. Do moravské metropole láká rodiny s dětmi z celé republiky. Celodenní zábava zde čeká na děti i dospělé.

Park je rozdělený na vnitřní a venkovní část. Zatímco venkovní část je otevřená od jara do podzimu, vnitřní část můžete navštívit celoročně. Zábavu tak v BruNO family parku najdete za každého počasí a v každé roční době.

AUTODROM, VYHLÍDKA, TOBOGÁN
Vnitřní část je klimatizovaná a nachází se v ní přes čtyřicet atrakcí. Na návštěvníky zde čeká autodrom, prolézačky jako opičí komín nebo ptačí budky, dále trampolíny, skluzavky, lodičky, bludiště, ohromný čtrnáctipatrový labyrint, podzemní nory nebo třeba veliký skákací polštář. Většinu atrakcí si mohou užít nejen děti, ale také jejich rodiče. Odvážní mohou navštívit Čapí oko – vyhlídku ve výšce 22 metrů, na kterou se lze dostat jen po schodech. Zážitek z vyhlídky umocní skleněná podlaha. Pro návrat z výšky můžete využít nejdelší vnitřní tobogán v Česku, jehož dílka je 38 metrů.

Pro menší děti (do 4 let) je zde oddělení „Mláďata“. Pro Mláďata je připraven velký kuličkový bazén, malá skluzavka, prolézačky, dřevěná kuchyňka či obchod, hrací kostky a spousta dalších hraček. Maminky nejen nejmenších jistě ocení malou kavárnu, která se zde nachází.

OHROMNÝ VODNÍ SVĚT
Venkovní část nabízí patnáct atrakcí. Dominantou je ohromný vodní svět, kde si za pomocí různých čerpadel, šroubů, stavidel, tůní, jezírek nebo vodních kol vyhraje každý milovník vodní říše. Pro soutěživé je tu možnost si zazávodit na autodráze pro šlapací autíčka. Odvážlivci mohou zkusit seskok z výšky až čtyř metrů do vzduchového polštáře. Hlava se zatočí z obřího kolotoče, na kterém se může naráz zabavit třicet dětí. Mezi venkovními atrakcemi naleznete gejzíry, houpačky, skluzavky, tunely i prolézačky. I tady najdou svůj koutek menší děti, na které čeká Pohádkové království.

Oslavy a teambuildingy V BRuNU
se rozhodně nebudete nudit! V parku je možno pořádat vedle rodinných výletů i narozeninové oslavy či teambuildingy. Přímo u parku jsou dvě neplacená parkoviště, takže zaparkujete bez potíží.
Tak hurá do BRuNA!
www.brunofamilypark.cz

Kigginsova 2, Brno-Slatina
Při řádění na atrakcích vám jistě vyhládne. Vedle zmíněné kavárny je v BRuNU také jídelna Zobka a restaurace Hnízdo. Zobka nabízí rychlé občerstvení bufetovou formou. Restaurace Hnízdo uspokojí i náročnější strávníky, kteří chtějí v klidu posedět a vychutnat si výborné jídlo.
<- Vrátit se na začátekDalší článek ->