Něco vám ve škole uteklo nebo není jasné?

Dožeňte to on-line, kdykoli chcete

Minulý rok přinesl mnoho nečekaných novinek, mezi nimi distanční výuku, s níž se každý z pedagogů a žáků vyrovnával, jak uměl. Dopady jsou různé, mimo jiné rozdíly mezi vědomostmi, které si z tohoto období děti odnesly. Pokud je to i případ vašich ratolestí a rádi byste jim pomohli dohnat, co zameškaly, nedostatečně pochopily nebo třeba vůbec nestihly probrat, je tu projekt ON-LINE ŠKOLA DOHLAVY.

Existujemnoho možností, jak dohnat, co děti během pandemie zameškaly. Můžete je poslatna příměstský tábor se vzdělávacím zaměřením, což je během letošních prázdninoblíbený způsob. Tyto tábory však byly brzy plné, navíc nejsou – zejména zfinančních důvodů, ale také kvůli místní dostupnosti – dosažitelné pro všechny.Drahé je také individuální doučování, byť má skvělé výsledky. Proti tomu On-lineškola Dohlavy není finančně náročná a dostupná je odkudkoli.

PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY
Tvůrci projektu Dohlavy se věnují vzdělávání dětí na základních školách již dvanáct let. Díky jejich vyučovacím programům se tisíce žáků úspěšně dostaly na střední školy. Nyní přichází s novým projektem, který reaguje na situaci z období distanční výuky. Jedná se o systematický a promyšlený koncept vytvořený mladými učiteli, kteří umějí v on-line prostředí spojeném se vzděláváním dobře pracovat, využít tak všechny jeho výhody a zábavnou formou pomoct dětem napříč republikou. Jde o komplexní vzdělávací projekt pro žáky 2. až 9. tříd základních škol, kterým bude od září k dispozici látka matematiky, českého a anglického jazyka. Jedná se o tři zásadní předměty, v nichž se žáci s problémy potýkají nejčastěji, v budoucnu budou přibývat další.

JEDNODUŠE A ZÁBAVNĚ
Jak mohou s tímto novým projektem žáci dohnat vědomosti, které si neodnesli z distanční výuky nebo je při standardní výuce jen nedostatečně pochopili či kvůli nemoci zameškali? Veškerá látka jednotlivých předmětů bude jednoduše a zábavně vysvětlena zkušenými lektory v krátkých videích. Po každém z nich si žáci v interaktivních cvičeních s vyhodnocením ověří, zda látku správně pochopili, a teprve poté budou pokračovat dál.

ZPRÁVY RODIČŮM
Výhodou je, že o tom, jak si malí studenti v on-line kurzu vedou, budou mít rodiče přehled. Aplikace je sama upozorní na aktivitu jejich dětí a informuje je o jejich výsledcích. Mezi další výhody patří naprostá časová volnost – kurz lze absolvovat kdykoli bez ohledu na hodinu či den v týdnu, děti se mu mohou věnovat při čekání na vlak nebo těsně před spaním. Kurz lze i několikrát opakovat, a pokud je to třeba, zakoupit můžete i jen vybranou část. Nevíte, jestli je to ideální cesta právě pro vaši ratolest? První lekci si můžete vyzkoušet zdarma.

VÝHODY ON-LINE KURZŮ
• Výuka jednoduchou a zábavnou formou od zkušených lektorů
• Neomezené opakování kurzu po celý školní rok
• Okamžité procvičení s vyhodnocením
• Týdenní přehled pro rodiče o aktivitě a úspěšnosti dětí
• Vyzkoušení lekce zdarma

<- Vrátit se na začátekDalší článek ->