Telefon, který opravdu vydrží

Doogee S86 Pro

Lezete po střechách nebo po horách, jednou v minus dvaceti, jindy v plus 40 stupních, jeden den na kole, jindy na lyžích, chvíli neposedíte a extrémní aktivity jsou tím, co vám pravidelně dobíjí baterky? Pak nejspíš potřebujete i podobně založený telefon. Zde je – Doogee S86 Pro!

Opravdu odolný telefon Doogee S86 Pro nabízí skvělou výdrž a k tomu disponuje moderními funkcemi, které vyžaduje náročný uživatel, přitom je nanejvýš odolný – může s vámi absolvovat všechny vaše neobvyklé výlety, aktivity či akce.

DO EXTRÉMU
Pokud vám telefon každou chvíli upadne, pokud se při své práci či volnočasových aktivitách pohybujete v prostředí, kde panují extrémní teploty, pokud nemáte možnost častého dobíjení… Ve všech těchto situacích Doogee S86 Pro obstojí. Pevná konstrukce s pogumovanými rohy a IP68 krytím spolehlivě odolá vodě a bez následků zvládne pád z výšky 1,5 metru. Rovněž ustojí extrémní teploty – bezchybnou službu nabídne jak v horkých dnech, tak v mrazu.Více než praktický je výkonný 8jádrový procesor s 8GB RAM a moderní systém Android 10, potěší i rozšířitelné 128GB úložiště. Pohodlí při ovládání ještě zvyšuje HD+ rozlišení a úhlopříčka 6,1".
OPRAVDU VYDRŽÍ
Při porovnání s jinými typy telefonů ve stejné cenové kategorii se chytrý telefon Doogee S86 Pro vyznačuje extrémní výdrží. Disponuje totiž akumulátorem o kapacitě 8500 mAh, bez nabíjení tak bez potíží zvládne i pět dnů provozu, takže se můžete bez obav soustředit na to, na čem záleží, aniž byste se museli obávat, že vám dojde šťáva. Podpora S86 Pro pro 24W rychlé nabíjení pak umožní plné nabití za 3 hodiny.
ZMĚŘÍ I TEPLOTU
Doogee S86 Pro má trojnásobnou zadní kameru, pořizovat tak můžete fotky s rozlišením až 16 Mpx, 8Mpx kamerka zase zajistí bezproblémové videohovory nebo jednoduchá selfíčka. Ať už potřebujete otestovat teplotu mléka pro dítě, nebo rychle zjistit, zda nemá kolega horečku, telefon Doogee S86 Pro pomůže i v této situaci. Je totiž vybavený bezdrátovým teploměrem. Praktickou věcí je i podpora technologie NFC pro bezkontaktní platby přes služby, jako je Google Pay.
Základní parametry
Úhlopříčka displeje 6,1"
Rozlišení displeje 1560 × 720
Operační systém Android
Operační paměť 8 GB
Maximální velikost paměťové karty 256 GB
Rozlišení zadní kamery 16 Mpx
Rozlišení přední kamery 8 Mpx
Funkce: rychlé nabíjení, čtečka otisků prstů na těle, odemykání tváří, FM Rádio, SOS tlačítko
<- Vrátit se na začátekDalší článek ->